Mielczanie u bram Częstochowy. W sobotę Stal gra z groźnym Rakowem [FILM]
W sobotę (09.09) o godzinie 16 piłkarze Stali Mielec rozegrają swój siódmy mecz ligowy w tym sezonie. Tym razem wystąpią na obiekcie groźnego Rakowa Częstochowa, który w tym roku awansował z 2. ligi.
Pojechali do Częstochowy! Czekamy na piękne piłkarskie emocje i podobne uśmiechy po jutrzejszym meczu! 💪💙

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 8 września 2017
W miniony weekend Stal nie grała ze względu na powołania reprezentacyjne. W Mielcu w tym czasie zajmowano się m.in. motoryką. – Do piątku pracowaliśmy mocniej pod kątem fizycznym, więcej jednostek było poświęconych na poprawienie siły, wytrzymałości. Zawodnicy dostali też dwa dni wolnego, mieli tylko zadania indywidualne. Od poniedziałku weszliśmy w mikrocykl meczowy. Mamy problem z jednym z zawodników, ale wydaje się, że będzie gotowy do meczu i trener będzie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy – mówi Krzysztof Kapelan, trener przygotowania motorycznego FKS.
– Trenujemy na dużych obrotach, myślę, że każdy dobrze się czuje. Trener teraz stara się nas taktycznie ustawić pod nadchodzący mecz, oby się wszystko sprawdziło. Każdy mecz jest inny. W Legnicy mieliśmy ciężkie spotkanie, to bardzo dobra drużyna, natomiast my się dobrze broniliśmy. Teraz będziemy mieli inną taktykę. Oby nam to wypaliło – stwierdza „świeżo upieczony” pomocnik Stali, Michał Janota.O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.