Drugie zwycięstwo z rzędu
W dobrych humorach, po zwycięstwie nad GKS Katowice, piłkarze Stali Mielec udali się do pobliskiej Niecieczy, by tam zmierzyć się z Termalicą, która po spadku z Ekstraklasy przeżywa kryzys. Tymczasem dość niespodziewanie gospodarze wyszli na prowadzenie, wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką. Termalica nie potrafiła jednak pójść za ciosem.

A jako że niewykorzystane okazje lubią się mścić, w 62 minucie do wyrównania doprowadził Martin Dobrotka. Trzy minuty przed końcem zwycięstwo Stali dał Josip Soljic.Po tym zwycięstwie Stal zajmuje 10 miejsce w tabeli I ligi tracąc 11 punktów do liderującego Rakowa Częstochowa.
16 kolejka I ligi – niedziela, 28 października
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – PGE FKS Stal Mielec: 1-2 (Dobrotka, Soljić)
PGE FKS STAL: Seweryn Kiełpin – Martin Dobrotka, Marcel Gąsior (61. Bartosz Nowak), Andreja Prokić, Josip Soljic, Grzegorz Tomasiewicz, Grzegorz Kuświk (86. Sebastian Bergier), Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Jonatan De Amo Perez, Maksymilian Banaszewski (82. Łukasz Wroński).

 
W następnej kolejce mielczanie podejmować będą na swoim stadionie dołujący Stomil Olsztyn (16 miejsce). Spotkanie to odbędzie się w sobotę (03.11), jego początek o godz. 16.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.