Koniec z propagandą w starostwie? Tak zapowiada członek Zarządu Powiatu
W ubiegłym roku na promocję powiatu wydano rekordowe około 450 tys. zł, czyli jakieś dwa razy więcej niż w powiatach dębickim i rzeszowskim. Poza tym pojawiały się głosy, że pieniądze te, zamiast na promocję powiatu, często trafiały na lans starosty i jego współpracowników. Teraz jednak ma się to zmienić. Przynajmniej tak przekonuje Maciej Jemioło, członek Zarządu Powiatu:

Wychodzimy z założenia, że nie będziemy sobie robić selfie przy byle okazji, dawać ich do… (tu pada nazwa popularnego mieleckiego portalu – od red.) i płacić za to publiczne pieniądze – nie powiem jakie, bo wszyscy wiemy, ile poprzedni Zarząd Powiatu na to wydawał – oświadczył Jemioło. – Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, jakie realizujemy inwestycje, to niech wejdzie na stronę internetową powiatu, i tyle.
Nie będziemy sobie robić zdjęć na mniejszych inwestycjach – dodał członek zarządu. – OK, duże zadanie, gdzie są zewnętrzne pieniądze, to trzeba pokazać, bo to jest efekt dotacji. Natomiast przy tych mniejszych przedsięwzięciach zachowamy umiar. Taka będzie nasza polityka.

2 Komentarze

  1. To dziennikarze się powinni interesować wami a nie wy prosić dziennikarzy o nagłaśnianie waszego podłego działania…

    Patrolowanie chodników też było słabym krokiem z punktu pana MJ.

    Może najwyższa pora żeby ktoś się zajął tymi sprawami z poprzedniej pracy bo woła to o pomstę do nieba….

    Było to co najmniej zachowanie chamskie i aroganckie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.