Podczas kontroli pojazdu znaleźli „amfę” w woreczku i „marychę” w słoiku
Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku
Słoik z suszem roślinnym oraz woreczek strunowy z tajemniczym białym proszkiem, który okazał się amfetaminą znaleźli policjanci w samochodzie marki Audi A3 w Trzcianie.

Pewnie nic by z tego nie było, gdyby mundurowi nie poczuli w pojeździe specyficzny zapach marihuany. W audi znajdowało się trzech mężczyzn. Wszyscy byli mieszkańcami Mielca, mieli po 23 lata. Ich zachowanie także wzbudzało podejrzenia. Policjanci przeszukali samochód oraz przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn znajdując kilka pakunków z substancją przypominającą narkotyki.
Pod fotelem pasażera znaleziono słoik z suszem roślinnym, w bagażniku woreczek strunowy z białym proszkiem, a w odzieży jednego z 23-latków – pojemniczek z zawartością suszu. Policyjny narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.
Cała trójka trafiła do polcyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód oraz przeszukali mieszkania zajmowane przez zatrzymanych. W jednym z nich znaleziono marihuanę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić każdemu z zatrzymanych zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. W tej sprawie trwają dalsze czynności
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.