Podczas kontroli pojazdu znaleźli „amfę” w woreczku i „marychę” w słoiku

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku
Słoik z suszem roślinnym oraz woreczek strunowy z tajemniczym białym proszkiem, który okazał się amfetaminą znaleźli policjanci w samochodzie marki Audi A3 w Trzcianie.

Pewnie nic by z tego nie było, gdyby mundurowi nie poczuli w pojeździe specyficzny zapach marihuany. W audi znajdowało się trzech mężczyzn. Wszyscy byli mieszkańcami Mielca, mieli po 23 lata. Ich zachowanie także wzbudzało podejrzenia. Policjanci przeszukali samochód oraz przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn znajdując kilka pakunków z substancją przypominającą narkotyki.
Pod fotelem pasażera znaleziono słoik z suszem roślinnym, w bagażniku woreczek strunowy z białym proszkiem, a w odzieży jednego z 23-latków – pojemniczek z zawartością suszu. Policyjny narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.
Cała trójka trafiła do polcyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód oraz przeszukali mieszkania zajmowane przez zatrzymanych. W jednym z nich znaleziono marihuanę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić każdemu z zatrzymanych zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. W tej sprawie trwają dalsze czynności
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.