Kolejny mieszkaniec powiatu mieleckiego wygrał z koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (02.05) o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem, a także o osobach, które wyzdrowiały. Wśród tych drugich jest mieszkaniec powiatu mieleckiego. Oby więcej takich informacji.

Jak do tej pory na naszym terenie potwierdzono 17. przypadków Covid-19, z których jednak aż 15 wyzdrowiało. Pięcioro mieszkańców jest pod nadzorem epidemiologicznym, 185 objęto kwarantanną.
Z najnowszych danych resortu zdrowia wynika, że zakażonych koronawirusem w Polsce jest 13 375 osób, z których 664 zmarło. Na Podkarpaciu potwierdzono 341 przypadków zakażenia koronawirusem. 214 osób wyzdrowiało. Odnotowano 23 zgony. Pod nadzorem pozostaje 80 mieszkańców naszego województwa, 5 029 poddano kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 27 osób.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.