Kolejne przypadki koronawirusa, jeden z zarażonych w szpitalu w Mielcu

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (18.03) o kolejnych 8. przypadkach zarażenia koronawirusem. Jeden z nich dotyczy młodego mieszkańca powiatu stalowowolskiego, który przebywa w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu. Reszta zakażonych to: cztery osoby w województwie warmińsko-mazurskim, dwie na Śląsku i jedna ze Świętokrzyskiego.

Na chwilę obecną w Polsce odnotowano 246 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Pięć osób, niestety, zmarło. Jest to 57-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w Poznaniu; oraz czterech mężczyzn: 73 l. (Wrocław), 66 l. (Lublin), 67 l. (Łańcut) i 57-l. (Wałbrzych).
Według najnowszych danych na Podkarpaciu odnotowano 12 przypadków zarażenia koronawirusem. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 2808 osób, 1621 poddano kwarantannie domowej, w szpitalach przebywa obecnie 56 mieszkańców naszego województwa.

W powiecie mieleckim odnotowano jeden potwierdzony przypadek zarażenia koronawirusem. Jest to mężczyzna w sile wieku, który czuje się na tyle dobrze, że został poddany jedynie kwarantannie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.