Dwoje kolejnych mieszkańców powiatu mieleckiego zarażonych koronawirusem

Dziś (18.03) o godzinie 14 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o pięciu nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Dwa z nich odnotowano na terenie powiatu mieleckiego. Dotyczy to młodej kobiety i starszego mężczyzny. Oboje są w dobrym stanie. Nie są hospitalizowani. Znajdują się pod ścisłą kwarantanną domową.

Mamy pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – przekazał dziś o godzinie 14 w komunikacie resort zdrowia. – Potwierdzone przypadki dotyczą: dwóch osób z województwa podkarpackiego i po jednej z województw” lubuskiego, małopolskiego i podlaskiego. W sumie liczba osób, które zostały zakażone koronawirusem wynosi 251.

Pięć osób, niestety, zmarło. Jest to 57-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w Poznaniu; oraz czterech mężczyzn: 73 l. (Wrocław), 66 l. (Lublin), 67 l. (Łańcut) i 57-l. (Wałbrzych).
Według najnowszych danych na Podkarpaciu odnotowano 14 przypadków zarażenia koronawirusem. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 2808 osób, 1621 poddano kwarantannie domowej, w szpitalach przebywa obecnie 56 mieszkańców naszego województwa. Na terenie powiatu mieleckiego, jak dotąd, odnotowano trzy potwierdzone przypadki zarażenia koronawirusem.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.