Bolesna porażka u siebie

To nie była udana inauguracja I-ligowego sezonu na stadionie przy ul. Solskiego. Mimo niezłej gry piłkarze Stali Mielec przegrali w piątek (17.08)  z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0-1.

Już w 15 min. idealną sytuację miał Maksymilian Banaszewski, ale z kilku metrów trafił w poprzeczkę. Dwie minuty później ponownie Stal miała szansę otworzyć wynik, ale i tym razem piłka nie wpadła do bramki. W drugiej połowie nieco emocje opadły. Do 66. minuty, kiedy to Podbeskidzie wyszło na prowadzenie. Mielczanie atakowali do końca meczu, ale okazali się nieskuteczni.

Skrót z tego meczu można obejrzeć TUTAJ.

W następnej kolejce, już w środę (22.08), Stal zmierzy się na wyjeździe z ŁKS Łódź.