Bolesna porażka u siebie
To nie była udana inauguracja I-ligowego sezonu na stadionie przy ul. Solskiego. Mimo niezłej gry piłkarze Stali Mielec przegrali w piątek (17.08)  z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0-1.

Już w 15 min. idealną sytuację miał Maksymilian Banaszewski, ale z kilku metrów trafił w poprzeczkę. Dwie minuty później ponownie Stal miała szansę otworzyć wynik, ale i tym razem piłka nie wpadła do bramki. W drugiej połowie nieco emocje opadły. Do 66. minuty, kiedy to Podbeskidzie wyszło na prowadzenie. Mielczanie atakowali do końca meczu, ale okazali się nieskuteczni.
Skrót z tego meczu można obejrzeć TUTAJ.

W następnej kolejce, już w środę (22.08), Stal zmierzy się na wyjeździe z ŁKS Łódź.
5 kolejka – piątek, 17 sierpnia

Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała: 0-1

FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Andreja Prokić, Josip Soljic, Bartosz Nowak, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Sergio Mendiguchia (64 min. Sebastian Bergier), Łukasz Wroński (46 min. Marcel Gąsior), Maksymilian Banaszewski (74 min. Grzegorz Tomasiewicz), Rafał Grodzicki. Widzów: 3 958.

O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.