Zmarł wieloletni dyrektor MOPS
Odszedł Zdzisław Czajka, długoletni dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu. Jego pogrzeb odbędzie się dzisiaj (20.08) o godz. 15 w kościele Parafii Ducha Świętego.

Zdzisław Czajka urodził się 27 października 1955 r. w Ulanowie. Absolwent Technikum Mechanicznego w Stalowej Woli. Studia wyższe odbył na Politechnice Białoruskiej w Mińsku. W 1981 r. został zatrudniony w WSK „PZL – Mielec”. Był nauczycielem w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mielcu, a następnie kierownikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mielcu.
Był jednym z założycieli Stowarzyszenia Rodziców Osób Niepełnosprawnych i Osób Wspierających przy WTZ. W latach 2000-17 pełnił funkcję dyrektora MOPS. Zmarł w piątek (17.08).
Zdzisław Czajka (1955-2017)
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.