Pewne zwycięstwo mieleckiej Stali. Teraz czeka ją mecz z liderem w Niecieczy

Piłkarze Stali Mielec po niezłym meczu pokonali Olimpię Grudziądz. Dzięki zwycięstwu FKS z siedmioma punktami na koncie plasuje się na ósmym miejscu Fortuna 1 Liga.

Pierwsze minuty meczu należały dla gości. Olimpia narzuciła swój styl gry, tworząc sobie sytuacje, ale zabrakło skuteczności. Z czasem do głosu doszli mielczanie. W 20. minucie celnie strzelił Bartosz Nowak, ale piłka po jego uderzeniu została wybija na rzut rożny. Ale co się odwlecze, to nie uciecze…

W 36 min. strzał z rzutu wolnego Krystiana Getingera dobił Grzegorz Tomasiewicz. Na 2:0 podwyższył Adrian Paluchowski wykorzystując sytuację sam na sam. W drugiej połowie mielczanie kontrolowali grę, nie brakowało okazji bramkowych dla obu drużyn, wynik meczu jednak nie uległ już zmianie.

W następnej kolejce, już w środę (21.08) piłkarzy Stali czeka nie lada wyzwanie. Zagrają z liderem, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, i to na jego boisku. Początek tego meczu o godzinie 20.