Absurd. Konie gimnastyczne, zamiast na lekcjach WF, służą jako… ławeczki
Do nietypowej sytuacji doszło w Gimnazjum nr 2 (dziś Szkoła Podstawowa nr 7) w Mielcu. Placówka ta swego czasu zakupiła 8-9 sztuk koni gimnastycznych, z których każdy kosztował ponad 3 tys. zł. W swym założeniu miały być użytkowane przez uczniów na lekcjach wychowania fizycznego.
Tymczasem, jak zdradza radny Marian Kokoszka (na zdjęciu), konie te służą jako… ławeczki: – To z racjonalizacją wydawania środków publicznych nie ma nic wspólnego – irytuje się Kokoszka, który o całej sprawie opowiedział na ostatniej sesji Rady Miasta. Tadeusz Siemek, naczelnik Wydziału Inwestycji w magistracie, nie krył zaskoczenia przedstawioną sytuacją. Obiecał jednak, że zajmie się sprawą
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.