Znęcała się nad bliskimi. Groziła im, że ich zabije

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policja zatrzymała 29-letnią mielczankę. Kobieta opiekowała się swoimi dziećmi pod wpływem alkoholu, wszczynała awantury i groziła domownikom, że ich zabije.
Do zatrzymania 29-latki doszło w niedzielę (08.05). Mieleccy policjanci interweniowali w jej domu w związku z zawiadomieniem, że po raz kolejny opiekuje się swoimi dziećmi pod wpływem alkoholu.

I rzeczywiście tak było. W chwili zatrzymania miała blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze ustalili również, że dodatkowo kobieta wszczynała awantury z innymi członkami rodziny, podczas których groziła, że ich zabije.

Zebrany dowody pozwoliły przedstawić mielczance zarzuty znęcania się psychicznego nad rodziną oraz kierowania gróźb karalnych w stosunku do domowników. Podczas przesłuchania kobieta częściowo przyznała się do zarzucanych jej czynów.
Wczoraj (10.05) prokurator zastosował wobec 29-latki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W stosunku do kobiety funkcjonariusze wydali nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania.

Jej dzieci przebywają pod opieką rodziny, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.