To on spowodował śmierć Ukraińca? [FOTO, WIDEO]

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Wszystko wskazuje na to, że do śmierci 24-letniego Ukraińca przy jednej z mieleckich dyskotek przyczynił się obywatel Armenii. Mężczyzna usłyszał  zarzuty i trafił do aresztu.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę (07-08.05.) na ulicy Mickiewicza.
Obok jednej z tamtejszych dyskotek doszło do bójki dwóch mężczyzn, w wyniku której śmiertelnych obrażeń doznał 24-letni obywatel Ukrainy.

Jak do tego doszło? Z nieoficjalnych informacji wynika, że  wszystko zaczęło się w momencie, kiedy wyszedł on z dyskoteki, by zapalić papierosa.

Towarzyszył mu 27-letni Ormianin. Obaj najprawdopodobniej byli pod wpływem alkoholu.

Przed lokalem doszło między nimi do szarpaniny. Podobno poszło o pieniądze. Skończyło się to śmiercią 24-latka, pomimo prób jego reanimacji.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchują świadków oraz analizują monitoringi. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Mielcu ciało Ukraińca trafiło do badań sekcyjnych. Mundurowi zatrzymali też 27-letniego obywatela Armenii.

To on spowodował śmierć Ukraińca? [FOTO, WIDEO]
Zdjęcie: KPP Mielec.

Prokurator przedstawił mu zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 24-letniego mężczyzny oraz znieważenia policjantów podczas zatrzymania.

Sąd Rejonowy zastosował wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci dwumiesięcznego aresztu. W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.