Tak wyglądają wnętrza hali sportowej [ZDJĘCIA]

Tak wyglądają wnętrza hali sportowej [ZDJĘCIA]

Powoli, ale sukcesywnie zbliżamy się do nowej hali sportowej. Obiekt zmienia się każdego dnia. Magistrat opublikował dziś zdjęcia jego wnętrz.

Według zapewnień wykonawcy, budowa hali sportowej ma zakończyć się w tym roku. Termin ten, mimo zaawansowania robot, nie jest jednak pewny.
Przyszła hala ma składać się między innymi z części basenowej. Znajdą się tam trzy niecki. Główny 25-metrowy basen sportowy będzie miał 8 torów i widownię na około czterysta miejsc.

Druga niecka z trzema torami będzie służyła do nauki pływania. Trzecia zaś – o powierzchni 140 metrów kwadratowych będzie basenem rekreacyjnym przede wszystkim z przeznaczeniem dla dzieci.

W części treningowej znajdzie się pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej lub przy innym podziale: trzy boiska do siatkówki lub badmintona. Innym atutem tego miejsca będzie ścianka wspinaczkowa.

Główna arena przyszłej hali sportowej dedykuje się dyscyplinom zespołowym (piłka ręczna, siatkówka czy futsal). W jej otoczeniu znajdą się: szatnie, sala konferencyjna, kilka pokoi trenerskich, a także niewielka sala rozgrzewkowa.
W hali będą też mogły odbywać się koncerty i pokazy. Obok budynku, oprócz układu parkingów, planuje się elementy małej architektury i zieleń.

Na dachu będzie miejsce na instalację fotowoltaiczną, a na elewacji południowej – na telebim.

Galeria zdjęć

Tak wyglądają wnętrza hali sportowej [ZDJĘCIA]

Tak wyglądają wnętrza hali sportowej [ZDJĘCIA]
Tak wyglądają wnętrza hali sportowej [ZDJĘCIA]

Tak wyglądają wnętrza [ZDJĘCIA]
Tak na chwilę obecną wyglądają wnętrza hali sportowej. Zdjęcia: Urząd Miasta w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.