Mają sprawcę rozboju w sklepie przy Sandomierskiej

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

W ręce policji wpadł 68-letni mężczyzna, który dokonał rozboju w placówce handlowej przy ulicy Sandomierskiej w Mielcu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu w jednym ze sklepów przy ulicy Sandomierskiej w Mielcu. 68-letni mężczyzna ukradł tam pudełko damskich rajstop o wartości 113 złotych i wyszedł z lokalu. Na miejsce wezwano patrol policji.
Mundurowi wylegitymowali mężczyznę i odzyskali skradziony towar. W trakcie postępowania funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia, który dał podstawy aby stwierdzić, że tuż po kradzieży doszło do przestępstwa. Zapis monitoringu potwierdził, że 68-latek zaatakował pracownika ochrony, który wybiegł za nim. Uderzył go kilka razy w twarz, szarpał go i groził, że pozbawi go życia.

Prokurator zastosował wobec sprawcy przestępstwa środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. 68-latkowi grozi do 10 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.