Zmiana organizacji ruchu na mieleckiej starówce
W związku z organizacją Powiatowego Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w niedzielę (10.12) na Rynku w Mielcu, czasowo zmieni się organizacja ruchu w tym rejonie miasta. Dotyczyć to będzie ul. Rynek, ale również połączeń na styku ulic: Mickiewicza i Kościuszki oraz Legionów i Kilińskiego.
W związku z jarmarkiem zmianie ulegną również trasy autobusów MKS. Od godz. 14 w sobotę (09.12) do godz. 6 w poniedziałek (11.12) kursy będą wykonywane drogą okrężną, z pominięciem przystanków na Rynku, a z wykorzystaniem przystanków zlokalizowanych przy ul. Staszica.
W związku z tym, że teren imprezy obejmie również miejsca parkingowe w centrum starówki, organizatorzy proszą mieszkańców o czasowe przeparkowanie swoich pojazdów.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.