Przed nami kolejna impreza na mieleckim Rynku. Tym razem „Muzyczna Starówka”

Będzie protest w sprawie zamknięcia Rynku dla aut

„Roztańczona Starówka w miniony weekend przyciągnęła na mielecki Rynek tłumy mieszkańców. Władze miasta postanowiły pójść za ciosem i zorganizować kolejną plenerową imprezę w tym samym miejscu.

„Muzyczna Starówka”, bo taką nazwę nosi wydarzenie, odbędzie się w niedzielę (23.07), o godzinie 19. Zagra Kasia Dudzik Band. Jest to grupa składająca się z utalentowanych muzyków z Mielca i okolic.
Wokalistką jest Katarzyna Dudzik. Towarzyszą jej: Piotr Madura – klawisze, Konrad Kiełbasa – gitara basowa, Mateusz Gębski – perkusja.

Zespół wykonuje repertuar oparty na popularnych utworach polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Muzycy stawiają na oryginalne i unikalne podejście do muzyki, tworząc niecodzienne aranżacje, które nadają znanym utworom nowego charakteru.

Będzie można o tym przekonać się już w tę niedzielę na mieleckim Rynku, podczas wydarzenia pod nazwą „Muzyczna Starówka”. Wstęp jest wolny.

Przed nami kolejna impreza na mieleckim Rynku. Tym razem "Muzyczna Starówka"
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.