Mają nieletniego bandziora

Mielecka policja ujęła 16-letniego złodzieja po tym jak na ulicy Hetmańskiej wyrwał kobiecie torebkę. Okazało się, że ma on na swoim koncie ma inne kradzieży i włamania.

O ujęciu nieletniego mundurowych powiadomił świadek zdarzenia. Mężczyzna, wraz z kolegą, widząc całe zdarzenie, pobiegli za nastolatkiem i ujęli go, po czym przekazali w ręce funkcjonariuszy. Złodziejem okazał się 16-letni mieszkaniec gminy Przecław. W torebce była drobna biżuteria oraz pieniądze w kwocie 600 zł. Odzyskane mienie do właścicielki. Nastolatek został zatrzymany.

Mieleccy policjanci ustalili, że 16-latek ma na swoim koncie dużo więcej przestępstw. Pod koniec marca br. próbował włamać się do sklepu w Pniu, na początku kwietnia włamał się do pizzerni na mieleckim rynku, skąd ukradł kasetkę, w której było 3600 złotych. To nie wszystko.
16-latek ukradł z posesji w Łączkach Brzeskich volkswagena golfa, po czym porzucił go w lesie na terenie powiatu dębickiego. Włamał się też do domu jednorodzinnego w Dulczy Małej. Nastolatek przyznał się do popełnienia wszystkich czynów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.