Kronospan ociepla wizerunek na pediatrii. Niech lepiej przestanie kopcić
W środę (06.12) na oddziale pediatrycznym w Szpitalu Powiatowym pojawił się Święty Mikołaj. Przyniósł dzieciom prezenty. Ufundowała je dobrze „znana” w Mielcu i regionie firma Kronospan.

Sponsor wydarzenia, oprócz podarunków dla dzieci, ufundował też inne podarunki dla całego oddziału: krzesła do karmienia dla dzieci, a także czajnik i mikrofalówkę do nowo utworzonego pomieszczenia socjalnego dla rodziców małych pacjentów. I bardzo pięknie.Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem.Problem w tym, że tego samego dnia na mieleckim osiedlu Mościska zanotowano KILKUKROTNE przekroczenia dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń powietrza. Przynajmniej tak wynika z pomiarów sensorów Airly (więcej o nich TUTAJ). Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to z firmy Kronospan. Taki „prezent” z okazji Św. Mikołaja, choć nie tak grzany w mediach jak ten w szpitalu.Jeśli przedsiębiorstwo, które produkuje płyty meblowe, panele i kleje, chce faktycznie ocieplić swój wizerunek, to niech w końcu przestanie kopcić. Bo mielczanie już naprawdę mają serdecznie dość oddychania trucizną: pyłami zawieszonymi, dwutlenkiem siarki i azotu, czadem, czy formaldehydem.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.