Zakatował sąsiada na śmierć
Dożywocie grozi 22-letniemu mieszkańcowi Mielca, który tak pobił 62-letniego mężczyznę, że ten w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Do tragedii doszło w poniedziałek (14.08) wieczorem.
Wtedy to do domu 62-latka wtargnął mieszkaniec pobliskiej ulicy. Był pod wpływem alkoholu, krzyczał i demolował wyposażenie mieszkania. Podczas awantury zaatakował on właściciela domu kopiąc i bijąc go po całym ciele. Świadkami zdarzenia była matka agresora i znajomy ofiary.
Ten drugi pobiegł po pomoc do sąsiedniego domu. W tym czasie 22-latek uciekł. Długo jednak nie cieszył się wolnością, bo wkrótce potem wpadł w ręce policji. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mniej więcej w tym czasie karetka pogotowia zawiozła pobitego 62-latka do szpitala. Tam mimo wysiłków lekarzy, mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Przeprowadzone przez mundurowych czynności w postaci przesłuchań świadków oraz zabezpieczenia materiału dowodowego (dokumentacja fotograficzna, oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczenie śladów) pozwoliły przedstawić 22-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz kierowania gróźb w stosunku do członków rodziny. Mężczyzna nie przyznał się do winy.
Przekonywał, że niczego nie pamięta. Dowody są jednak jednoznacznie. Świadczy o tym fakt, że sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres trzech miesięcy.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.