Pomóż odnaleźć Katarzynę Grosz
Policja prowadzi poszukiwania Katarzyny Grosz, 32-letniej mieszkanki Mielca, która wyszła z domu i dotąd nie wróciła, nie nawiązała też kontaktu ze swoją rodziną. Ostatni raz widziana była w sobotę (05.08) około godziny 22 w rejonie sklepu „Żabka” przy ul. Pułaskiego w Mielcu.
Zaginiona to kobieta o wzroście 151-155 cm i wadze 60-65 kg i średniej budowy ciała, oczach jasne oraz długich czarnych prostych włosach. Ubrana była w długą do kostek granatową w kwiaty sukienkę na szelkach. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informacje o Katarzyny Grosz lub miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt z mielecką policją: osobiście albo telefonicznie pod nr: 017 58-45-326 lub 997.

Zaginiona Katarzyna Grosz /Fot.: KPP Mielec/
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.