Ukrainiec za kierownicą delektował się marihuaną

Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci zatrzymali 21-letniego Ukraińca, który w aucie delektował się marihuaną. Miał przy sobie słoiki wypełnione suszem roślinnym.

W niedzielę (02.10) w nocy, na parkingu przy ulicy Konopnickiej w Mielcu, policyjny patrol zauważył mężczyznę siedzącego w samochodzie.
Ten na widok mundurowych zaczął się dziwnie zachowywać. Policjanci szybko zorientowali się, że kierowca próbuje coś przed nimi ukryć.

Okazało się, że mężczyzna delektował się marihuaną, której miał przy sobie dość sporo, bo dwa słoiki. Tester narkotykowy potwierdził, że jest w nich marihuana.

Ukrainiec za kierownicą delektował się marihuaną
Zdjęcie: KPP Mielec.

Mieszkający w Mielcu 21-letni obywatel Ukrainy, bo o nim mowa, został zatrzymany, a jego samochód trafił na policyjnym parkingu. Podczas dalszych czynności policjanci przeszukali wynajmowane przez niego mieszkanie. Kolejnego dnia 21-latka przesłuchano.
Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zatrzymany przyznał się do winy. Funkcjonariusze zwrócili się do Prokuratury Rejonowej w Mielcu o wszczęcie śledztwa i zastosowanie wobec 21-latka środków zapobiegawczych.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.