Jest nowy dyrektor SCK

Co z budynkiem Samorządowego Centrum Kultury? "Grozi zawaleniem"
Wiadomo już kto będzie dyrektorem Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Właśnie zakończyła się procedura związana z wyborem osoby na to stanowisko. Nowym szefem SCK została Joanna Kruszyńska, dotychczas pełniąca obowiązki dyrektora tej instytucji. Wcześniej przez szereg lat pełniła ona funkcję zastępcy dyr. Jacka Tejchmy. Informację o wyborze Kruszyńskiej na stanowisko dyrektora SCK na dzisiejszej (19.12.) na sesji Rady Miejskiej potwierdził wiceprezydent Jan Myśliwiec.
Joanna Kruszyńska ma 42 lata, w Samorządowym Centrum Kultury pracuje od 2001 r., kiedy to została zatrudniona tam na stanowisku kierownika działu organizacji imprez i wystaw artystycznych. Jest inicjatorką i koordyntorka wielu przedsięwzięć kulturalnych, w tym imprez cyklicznych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.