W pięć dni dokonał pięciu kradzieży alkoholu

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w ciągu pięciu dni dokonał pięciu kradzieży alkoholu na terenie Mielca. Grozi mu nawet pięć lat więzienia.
Do kradzieży alkoholu dochodziło w jednym z wielkopowierzchniowych sklepów. Potwierdziła to obsługa marketu oraz zapis monitoringu.

Podczas czynności policjanci ustalili, że pod koniec lipca tego roku w ciągu pięciu dni, młody mężczyzna pięć razy ukradł tam butelkę drogiego alkoholu.

Po analizie monitoringu, obsługa sklepu zawiadomiła mundurowych, a straty wyceniła na 1800 złotych. Policjanci rozpoznali sprawcę kradzieży. To bardzo dobrze znany im 21-letni mieszkaniec Mielca.
Usłyszał on zarzut popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.