Wyszedł na ryby i ślad po nim zaginął. Gdzie jest Andrzej Chabiński? [ZDJĘCIE]
Policja poszukuje Andrzeja Chabińskiego, 52-letniego mielczanina, który w niedzielę (17.02) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru ciemno-zielonego, ciemne spodnie, oraz buty typu gumowce. Jego rysopis: 161 – 165 cm wzrostu, średniej budowa ciała, włosy krótkie, proste, ciemne, widoczne braki w uzębieniu.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że niedzielę Andrzej Chabiński wybrał się na ryby nad Wisłokę. O z tym, że nie wrócił, policję na drugi dzień powiadomiła jego matka. Rzeczy zaginionego, w tym rower znaleziono nad brzegiem rzeki. Tam też trwają jego poszukiwania.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z mielecką policją pod nr tel. 017 58-45-327 lub 017 58-45-310.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.