Kradł w sklepach alkohol przez dwa miesiące. Wpadł na „gorącym uczynku”
Wyjątkowo „spragnionym” musiał być 30-letni mężczyzna, który przez dwa ostatnie miesiące kradł alkohol w sklepach przy ulicy Jagiellończyka i Niepodległości w Mielcu.
Złodziej wpadł na „gorącym uczynku”. Został zatrzymany podczas kolejnej kradzieży. W tej sprawie wcześniej policjanci przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. Czynności te pozwoliły ustalić tożsamość 30-latka i przedstawić mu zarzut kradzieży jedenastu butelek alkoholu o łącznej wartości przekraczającej 1580 zł. Podczas przesłuchania mężczyzna tłumaczył, że kradł, aby napić się z kolegami. Prokuratura zastosowała wobec 30-latka dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.