Na imprezce u 18-latka znaleziono haszysz, amfetaminę i ekstazy




W trakcie interwencji domowej przeprowadzanej w jednym z mieszkań na mieleckiej starówce policjanci znaleźli haszysz, amfetaminę i tabletki ekstazy. Ich właściciel, 18-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

A wszystko zaczęło się od telefonu na policję o zakłóceniu spoczynku nocnego w jednym z lokali miasta. Zgłaszający przekazał również informacje, że w mieszkaniu mogą znajdować się osoby nieletnie spożywające alkohol. Na miejscu policjanci zastali osoby niepełnoletnie, jednak nie potwierdziło się, aby spożywały alkohol. Jednak podczas interwencji uwagę policjantów zwróciło niepokojące zachowanie 18-letniego gospodarza imprezki. Chwile później funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli narkotyki.







O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.