Wybierz zajęcia pozalekcyjne ze szkołą ACCENT
Wybierz zajęcia pozalekcyjne ze szkołą ACCENT

Już w ten weekend w Galerii Navigator w Mielcu odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych. Będzie tam także szkoła języków obcych ACCENT, dzięki czemu zapoznasz się z jej ofertą, promocjami i bonusami. Będzie można także zapisać się na konkretny kurs.

Przed nami wrzesień, a więc początek roku szkolnego. Stąd inicjatywa Targów Zajęć Pozalekcyjnych.

Odbędą się one w sobotę i niedzielę (28-29.08), w godzinach 12-17 w Galerii Navigator. Propozycji na kreatywne zajęcia na pewno tam nie zabranie.

Otworzą galerie, koniec z "godzinami dla seniora"

Swoją ofertę zaprezentuje również szkoła języków obcych ACCENT, która w Mielcu funkcjonuje przy ulicy Sienkiewicza 57/2 (nr tel. 571-528-231).

Placówka ta zaprasza na zajęcia z języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.
W ten weekend w Galerii Navigator szkoła ACCENT zaproponuje także swoje propozycje na zajęcia pozalekcyjne. Przedstawiciele placówki odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

A więc koniecznie przyjdźcie ze swoimi pociechami i wspólnie wybierzcie ciekawe i rozwijające zajęcia.

Szkoła ACCENT zaprasza na Targi Zajęć Pozalekcyjnych
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.