Szukają sprawcy wypadku na trasie Mielec-Kolbuszowa

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policja poszukuje sprawcy wypadku na drodze wojewódzkiej relacji Mielec – Kolbuszowa, w wyniku którego ranna została 71-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło w czwartek (05.08) na 208. kilometrze drogi wojewódzkiej Mielec-Kolbuszowa.

Około godziny 7.35 jadący z naprzeciwka samochód osobowy, prawdopodobnie marki renault koloru srebrnego, wykonując manewr wyprzedzania zmusił do zjechania z drogi volkswagena transportera.

Kierujący tym pojazdem, aby uniknąć zderzenia z autem nadjeżdżającym z naprzeciwka wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia 71-letnia pasażerka volkswagena doznała obrażeń.
Zeznania świadków pomogą w ustaleniu tożsamości sprawcy i dokładnych okoliczności wypadku.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego komendy w Mielcu. Można też dzwonić pod numer telefonu: 47 82 273 80.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.