Uwaga, promocja. Kurs języka angielskiego o 30 % taniej

Przed nami wyjątkowy czas Bożego Narodzenia. Z tej okazji szkoła językowa ACCENT zaprasza na świąteczną promocję. Jest nią kurs języka angielskiego ze zniżką 30 %. Promocja obowiązuje do 23 grudnia.

Świąteczna promocja dotyczy kursów języka angielskiego zarówno w formie on line, jak i stacjonarnie. Te drugie zajęcia odbywają się w mieleckiej siedzibie szkoły ACCENT, przy ulicy Sienkiewicza 57/2. Radzimy więc nie czekać, tylko dzwonić pod nr tel. 571-528-231 i zabukować kurs.

Promocja obowiązuje tylko do czwartku (23.12).

Świąteczna promocja w szkole językowej ACCENT

Zniżka dotyczy także lekcji języka angielskiego on line. Do udziału w zajęciach potrzebny jest laptop, tablet lub komputer stacjonarny z kamerą i mikrofonem, a także dostęp do Internetu. Po zalogowaniu na konto, lektor rozpoczyna zajęcia.

W trakcie trwania lekcji wszyscy uczestnicy wraz z lektorem widzą i słyszą się wzajemnie. Prowadzący zajęcia udostępnia potrzebne do zajęć materiały interaktywne takie jak: ćwiczenia, filmy video, artykuły, pliki audio. Techniki wykorzystywane na zajęciach są te same jak na lekcjach stacjonarnych.

Szkoła ACCENT kształci wykorzystując podręczniki (tylko dla szkół językowych) wraz z nowoczesnym oprogramowaniem. Dzięki temu trwale zapamiętasz słowa i wyrażenia, przełamiesz barierę w mówieniu, poprawisz płynność wypowiedzi. Zajęcia prowadzą przyjaźni i doświadczeni lektorzy.

W placówce na kursantów czekają sale multimedialne wraz z interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego FUNFLOOR, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

W ofercie szkoły są także zajęcia z języka hiszpańskiego i niemieckiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.

Placówka zaprasza do skorzystania także z innych promocji. Oferowane bonusy:

  • rodzinna: 5% zniżki dla drugiego członka rodziny zapisanego na kurs w danym semestrze,
  • dla studentów: 5%,
  • przy płatności za rok z góry: 7%.

Szkoła ACCENT przygotowała też specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 50 zł.

Aby uzyskać rabat, przyjaciel musi zapisać się na kurs języka angielskiego.

Podczas zapisu do szkoły musi podać twoje dane. Zgłosić się osobiście w sekretariacie szkoły. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zniżki ogólne

  • pakiet stały klient – osoby kontynuujące naukę – 50 zł od wartości każdego kursu,
  • pakiet poliglota – osoby uczęszczające na dwa kursy równocześnie – 100 zł od wartości każdego kursu,
  • rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • pakiet rodzinny – dwie osoby lub więcej z tej samej rodziny np. rodzeństwo, małżeństwo itp. – 50 zł od wartości każdego kursu.

Uwaga, zniżki nie łączą się.

Więcej informacji na stronie www.szkolaaccent.pl.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.