Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej ACCENT?

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej ACCENT?

Nie od dziś wiadomo, że nauka języków obcych edukuje, ale też rozwija, poszerza horyzonty i daje pewność siebie. Te i inne umiejętności Twoje dziecko zdobędzie w Szkole Języków Obcych ACCENT w Mielcu.

Korzyści dla dzieci z tytułu nauki języków obcych jest wiele. Oto pięć najważniejszych z nich:

  1. Nauka języka obcego rozwija i kształtuje.
  2. Dziecko szybciej przyswaja wiedzę.
  3. Przełamuje barierę językową.
  4. Inwestycja w przyszłość.
  5. Większa otwartość na świat i ludzi co daje pewność siebie..

Te i inne umiejętności może zyskać Twoje dziecko, jeśli zapiszesz je na zajęcia w Szkole Języków Obcych ACCENT. Placówka ta mieści się przy ulicy Henryka Sienkiewicza 57/2 w Mielcu.

W ofercie szkoły są zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu.

Placówka korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne. Dysponuje także interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej ACCENT?
Interaktywna podłoga do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR” w mieleckiej szkole ACCENT.

 
Szkoła zaprasza nie tylko dzieci, ale także młodzież oraz dorosłych, oferując między innymi kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Nierzadko bywa i tak, że w jednym czasie języków obcych uczy się dziecko i jego rodzice bądź opiekunowie.

Wszystkie zajęcia odbywają się  w małych grupach. Zapraszamy do zapisów na zajęcia w roku szkolnym 2021-2022. Masz pytania? Zadzwoń pod nr tel.: 17 250-63-33 lub 537-285-356.

Strona internetowa szkoły ACCENT.

Facebook szkoły ACCENT
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.