Włodzimierz Gąsior trenerem Stali w przyszłym sezonie

Włodzimierz Gąsior znów poprowadzi piłkarzy FKS

To już pewne. Włodzimierz Gąsior będzie trenerem Stali Mielec w przyszłym sezonie. Szkoleniowiec, który jest żywą legendą klubu, podpisał dziś z nim roczny kontrakt.

Trener Włodzimierz Gąsior poprowadził Stal Mielec w ostatnich siedmiu spotkaniach poprzedniego sezonu Ekstraklasy. Drużyna pod jego wodzą zdobyła 9 punktów i zapewniła sobie utrzymanie.
– Jestem szczęśliwy, że mój klub – FKS Stal Mielec – utrzymał się w Ekstraklasie, że drużyna, która uczestniczyła w tym sezonie zrobiła wszystko, żeby utrzymać klub w najwyższej klasie rozgrywkowej. To jest zasługa w dużej mierze zawodników, bo oni są bezpośrednimi wykonawcami i oni zdobyli utrzymanie – podkreśla Włodzimierz Gąsior.

Nowy kontrakt trenera został podpisany na rok.

– Mam nadzieję, że będzie to sezon nie o utrzymanie w lidze. Liczę, że będzie to czas progresji zespołu, że z meczu na mecz będziemy chcieli grać jak najlepszą piłkę. Chcemy przyciągnąć na stadion kibiców. Należy im się to po prawie całym sezonie, w którym mogli nas dopingować jedynie przed telewizorami. Dlatego zrobimy wszystko, żeby w nowym sezonie kibice byli z nas dumni i żeby czerpali radość z naszej gry – zaznaczył szkoleniowiec.
Drużyna pod wodzą trenera Włodzimierza Gąsiora powróci do treningów 14 czerwca.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.