Dramat w Wadowicach Dolnych. Zwłoki w studni

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Na terenie jednego z gospodarstw domowych w Wadowicach Dolnych jeden z mieszkańców zauważył w studni ludzkie zwłoki. Okazało się, że to ciało członka jego rodziny.
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy (17.05) poranek w Wadowicach Dolnych. Z informacji, jakie uzyskaliśmy z mieleckiej policji, wynika, że zwłoki mężczyzny w studni znaleziono o godzinie 9.13.

Ciało 41-latla w studni zauważył członek jego rodziny.

– Mężczyzna powiadomił służby ratunkowe. Wydobyto ciało mężczyzny ze studni, następnie lekarz stwierdził zgon. Na miejscu prowadzone były czynności z udziałem prokuratora. Przyczyny śmierci mężczyzny wyjaśni prowadzone postępowanie – przekazuje Urszula Chmura, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Na ten moment trudno jednoznacznie stwierdzić, co doprowadziło do tej tragedii. Najprawdopodobniej przyczyną śmierci mężczyzny było utonięcie.
Wiele wskazuje na to, że to był efekt nieszczęśliwego wypadku. Mało prawdopodobne jest tu samobójstwo, a tym bardziej morderstwo.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.