Walczyli z komuną, będą mieli darmowe bilety MKS? Jest wniosek radnego
Uprawnienia do bezpłatnych przejazdów Miejską Komunikacją Samochodową w Mielcu mają: dzieci do 4. roku życia, seniorzy (powyżej 70 lat), osoby niepełnosprawne z opiekunem, służby mundurowe, oraz honorowi dawcy krwi. Możliwe, że do tego grona wkrótce dołączą osoby posiadające status działacza opozycji antykomunistycznej lub status represjonowanej z powodów politycznych.
Z wnioskiem o zwolnienie takich ludzi z odpłatności za przejazdy MKS na ostatniej sesji Rady Miejskiej wystąpił Jakub Cena: – Nie niosłoby to dla budżetu miasta dużych kosztów, bo jest niewiele osób, które kwalifikowałyby się do tych ulg – tłumaczy radny Cena. – Poza tym wszystkim nam zależy na tym, żeby jak najwięcej osób korzystało z MKS. Myślę, że te ulgi przyczyniłyby się do takiego wzrostu frekwencji. 
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.