W Wielką Sobotę z Puszczą
W sobotę (31.03) o godz. 15 na kameralnym stadionie w Niepołomicach piłkarze Stali Mielec rozegrają swój trzeci wiosenny mecz ligowy. Tym razem rywalem FKS będzie miejscowa Puszcza – beniaminek prowadzony przez dobrze znanego w Mielcu trenera Tomasza Tułacza.

– Wszystkie mecze są trudne, musimy być skoncentrowani przez cały mecz – mówi szkoleniowiec mielczan, Zbigniew Smółka. – Znam Puszczę i cenię za charakter. To zespół zdyscyplinowany, wybiegany, walczący o każdy metr boiska. Oczekuję dużego zaangażowania u moich zawodników.
– Liczy się drużyna, kolektyw, zespół, by drużyna punktowała. Do tego dążymy. Indywidualności rozliczajmy na koniec sezonu – podkreśla pomocnik Stali, Piotr Marciniec.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.