Rodzinna libacja w Wielki Piątek. Pijani rodzice, pijane ich małe dzieci
Dwójkę pijanych dzieci w wieku 6 i 8 lat odnalazła policja w jednym z domów w miejscowości Jamy w powiecie mieleckim. Upić miała je własna matka, która również była pod wyraźnym wpływem alkoholu. Do tego szokującego zdarzenia doszło w Wielki Piątek (30.03).

O tym, że w jednym z domów w Jamach odbyła się rodzinna libacja, mundurowi zostali powiadomieni przez okolicznych mieszkańców. Okazało się, że upojone alkoholem były nie tylko dzieci, ale ich rodzice. Obaj chłopcy zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego w Mielcu. Byli bardzo pijani.
Na szczęście nie ma zagrożenia dla ich życia. Ich matka, która prawdopodobnie napoiła ich alkoholem, miała w organizmie 3 promile. Pijany był też ojciec dzieci. O losie rodziny zdecyduje sąd.

Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.