W polskim sklepie dla Polaków

Społecznicy z Patriotycznego Mielca przeprowadzili zbiórkę produktów w sieci marketów A&K w Mielcu na rzecz potrzebujących rodzin z powiatu mieleckiego. Zbiórka cieszyła się sporym zainteresowaniem. Znowu się okazało, że mielczanie mają wielkie serca.

Akcję skomentował Paweł Dębicki, działacz mieleckich organizacji patriotycznych: – Jestem stałym klientem sklepów A&K. Wyśmienite i tanie towary. Wspaniała obsługa. Przemiłe kierownictwo. Prawdziwy polski sklep o nazwie kojarzącej się z naszą historią – zaznaczył.

Każdy, kto chce sprawić odrobinę radości potrzebującym rodzinom z powiatu mieleckiego podczas Świąt Bożego Narodzenia, powinien skontaktować się z Patriotycznym Mielcem. Można to zrobić a Facebooku, telefoniczną pod nr 727-726-513, i mailowo na adres: patriotycznymielec2009@gmail.com. Potrzebne są przede wszystkim: żywność, kosmetyki, środki chemiczne, zabawki, artykuły szkolne i inne produkty. Więcej o akcji TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.