Przed nami Kongres Mieleckich Organizacji Patriotycznych [FILM]

Dziś (05.02) o godz. 16 16.00 na Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu odbędzie Kongres Mieleckich Organizacji Patriotycznych. Będzie on składał się z dwóch paneli: prezentacji organizacji i debaty przedstawicieli poszczególnych grup.

– Porozmawiamy o tym czy jest nowoczesny patriotyzm, jak go promować. Poruszmy również kwestię w którą stronę powinien iść patriotyzm w naszym lokalnym wydaniu. Oczywiście wstęp na Kongres jest otwarty i całkowicie darmowy – informuję przedstawiciele stowarzyszenia Patriotycznego Mielca, które organizuje wydarzenie.

Po kongresie, o godz. 19 przy grobie Wojciecha Lisa „Mściciela” i Konstantego Kędziora, Żołnierzy Niezłomnych, którzy 69. lat zginęli z rąk komunistycznego agenta (więcej o tym TUTAJ), na Cmentarzu Parafialnym, odbędzie się wieczornica patriotyczna.

Przypomnijmy, że w miniony poniedziałek (30.01) w intencji „Mściciela” i jego Żołnierzy odprawiona została msza św. w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.