KOD jest zdolny do każdej podłości

KOD-targowica, obrońca dawnych układów czy może przyszła partia polityczna wspierająca obecną opozycję? Czym jest najbardziej znienawidzony dziś przez grupy narodowe twór?

Sama postać lidera tzw. Komitetu Obrony Demokracji u prawego obywatela wywołuje odruch wymiotny. Zachowania ludzi biorących udział w manifestacjach tej organizacji są godne pożałowania. Ich wypowiedzi wskazują na zupełny brak poczucia rzeczywistości a u większości brak inteligencji. A może po prostu jak chorzy psychicznie, żyją w swoim własnym wyimaginowanym świecie, których stan pogarszają mainstreamowe media.

Te ostatnie, jak i liderzy tego ,,komitetu”, mają jednak swój cel. Jest nim podpalenie kraju i dokonanie przewrotu oraz objęcie władzy absolutnej w kraju. Władzy, której dziś zazdroszczą PIS-owi i pod płaszczykiem obrony demokracji gotowi są na każdą podłość i skurwysyństwo by po nią sięgnąć. Za tym pójdą ciemne geszefty a strumień obdartych z pieniędzy Polaków trafi do rąk bydlaków z pod ciemnej gwiazdy jak to już w przeszłości bywało.
Czy można oskarżać obecną władzę o podobne cele? Na razie nie ma ku temu przesłanek. Socjalizm jaki zafundowano naszym obywatelom będzie miał jednak w przyszłości opłakane skutki. Stoimy u progu wojny domowej, która będzie przybierać coraz ostrzejsze kształty. My polscy patrioci (narodowcy) jesteśmy dziś między młotem a kowadłem. Teraz jednak największym wrogiem są KOD-omici. Ludzie, dla których Polska jest tylko pustym hasłem na transparentach, a okrzyki wolność i demokracja brzmią w ich ustach groteskowo.

Grzegorz Miller
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. Co to są te grupy narodowe ? Czy ich lider zastanawiał się nad tym co sobą prezentują członkowie tej grupy ?. Na moje oko to oni mówią o samych sobie a wydaje im się że o KOD,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.