Jest nowy dyrektor szpitala i nie jest nim Zbigniew Strzelczyk

Choć oficjalnych wyników jeszcze nie ma, to media donoszą, że nowym szefem Szpitala Powiatowego w Mielcu został Leszek Kwaśniewski, dyrektor miejscowego oddziału Podkarpackiego Banku Spółdzielczego. O dyrektorski stołek rywalizowała piątka kandydatów, w tym pełniąca obowiązki szefowej mieleckiej lecznicy, Ewą Korpanty. Plotkowało się nawet, że swoje CV złożył również… Zbigniew Strzelczyk, szef kolbuszowskiego szpitala.

Co ciekawe, Kwaśniewski brany pod uwagę już w pierwszej odsłonie wyborów dyrektora szpitala, we wrześniu. Jednak remis w głosowaniu sześcioosobowej komisji konkursowej uniemożliwił ten wybór. Tym razem nie było takich problemów.

Wszystkim osobom ubiegającym się o stanowisko dyrektora szpitala przysługuje 14-dniowy okres odwoławczy. Do tego czasu decyzja komisji konkursowej nie jest prawomocna.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.