BOROWA. Makabryczny finał poszukiwań małżeństwa. Zginęli od strzału w głowę

Tragedią zakończył się pobyt starszego małżeństwa z Kielc w gminie Borowa. Ciało mężczyzny znaleziono kilka dni temu nad brzegiem Wisły w Glinach Wielkich. 70-latek prawdopodobnie popełnił samobójstwo strzelając sobie z broni palnej w usta. Wczoraj we wsi Surowa natrafiono na zwłoki jego żony. Ona także miała ranę postrzałową głowy…

O zniknięciu małżeństwa mielecką policję  powiadomiła właścicielka gospodarstwa agroturystycznego w Górkach, w którym oboje wypoczywali. W akcję poszukiwawczą zaangażowało się wiele osób: policjanci, strażacy, druhowie ochotnicy, operator drona, nurkowie z sonarem oraz policyjny śmigłowiec.

Czy to było samobójstwo?

W sobotę (03.10) na brzegu Wisły we wsi Gliny Wielkie odnaleziono ciało 70-latka. Miał ranę postrzałową głowy. Obok jego ciała leżał pistolet. Wyglądało tak, jakby mężczyzna strzelił sobie w usta.
We wtorek (07.10) około godziny 17:30 także na brzegu Wisły w okolicy wsi Surowa, znaleziono ciało zaginionej kobiety. Zwłoki zaginionej 70-latki zauważyli dwaj młodzi mężczyźni, którzy łowili tam ryby. Ciało znajdowało się przy brzegu, kilka kilometrów od miejsca, w którym kilka dni wcześniej znaleziono zwłoki jej męża.Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

Jak dowiedzieliśmy się w Prokuraturze Rejonowej w Mielcu, denatka miała ranę postrzałową głowy. W czwartek i piątek ma się odbyć sekcja zwłok kobiety, w tym komputerowa tomografia jej głowy.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.