Poszukiwany mężczyzna wpadł na ulicy Padykuły

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Mieleccy policjanci zatrzymali 54-letniego kierowcę, który nie zastosował się do znaku „stop”. Podczas sprawdzania jego danych okazało się, że jest on… poszukiwany.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ulicy Padykuły w Mielcu. Dzielnicowi, w trakcie pełnienia tam służby, zwrócili uwagę na kierującego pojazdem marki Kia.
Auto, które jechało przed radiowozem, nie zastosowało się do znaku „stop” i bez zatrzymywania się przejechało przez przejazd kolejowy. Za kierownicą kii siedział 54-letni mieszkaniec gminy Mielec.

Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną. Sąd Rejonowy w Katowicach wydał za nim nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.