Trener Smółka: – Mielec można pokochać, bo jest piłkarskim miastem [VIDEO]
– Dla takich meczy warto ten zawód uprawiać – mówił Zbigniew Smółka, trener mieleckiej Stali, na konferencji prasowej po wczorajszym zwycięstwie 3-0 nad GKS Tychy (więcej o tym TUTAJ).
– Gratuluję moim piłkarzom konsekwentnej gry taktycznej. Zostawili kawał zdrowia w te ostatnie osiem dni, w ciągu których rozegraliśmy trzy mecze. Kadry nie mamy zbyt szerokiej, bo kilku naszym piłkarzom przytrafiły się ciężkie urazy, w związku z tym nie mamy już takich możliwości rotacji składem.
Trener Smółka odniósł się również do fantastycznej atmosfery na trybunach stadionu przy ul. Solskiego: – Kibice stworzyli wspaniały doping i nieśli moich piłkarzy – zaznaczył. – Mielec można pokochać za to, że jest piłkarskim miastem. Ta droga po dawny blask to jest najpierw przeskoczenie płotu, potem pokonanie rowu, ale my tak naprawdę jesteśmy na chodniku i nie możemy się cofnąć.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.