Mielczanie odnoszą piąte zwycięstwo z rzędu i pukają do bram Ekstraklasy
Piłkarze Stali Mielec po ciężkim meczu wygrali w piątej na własnym stadionie z Wartą Poznań 2-0. To już piąte zwycięstwo podopiecznych trenera Artura Skowronka (na zdjęciu) z rzędu. Dzięki temu mielczanie, na których jeszcze nie tak dawno mało kto stawiał, zameldowali się na czwartym miejscu pierwszoligowej tabeli, stając się w ten sposób jednym z faworytów awansu do Ekstraklasy.

Sam mecz zaczął się dla mielczan dobrze W 25. minucie bramkarza gości pokonał Martin Dobrotka, dla którego jest to czwarta bramka w sezonie. Piłkarze Warty ambitnie próbowali doprowadzić do wyrównania. W doliczonym czasie dobił ich Jonatan De Amo, który podwyższył na 2-0.
19 kolejka I ligi – piątek, 23 listopada
PGE FKS Stal Mielec – Warta Poznań: 2-0 (Dobrotka, De Amo Perez)

FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Marcel Gąsior (73. Rafał Grodzicki), Andreja Prokić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Sergio Mendiguchia (84. Sebastian Bergier), Łukasz Wroński (73. Leandro), Jonatan De Amo Perez.

Bramki z tego spotkania można obejrzeć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.