Tłok i chaos obok bramy głównej do Polskich Zakładów Lotniczych

Na drodze położonej naprzeciwko bramy głównej do Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu po dwóch stronach jezdni znajdują się pasy – jedne dla pieszych, drugie najprawdopodobniej dla rowerzystów. Problem w tym, że w godzinach 15-16, kiedy pracę kończy większość osób zatrudnionych w okolicznych fabrykach, na „zebrach” robi się tłok i chaos.
Zmienić to mogłoby oddzielenie pasów. Dzięki temu rowerzyści mieliby swoje przejście – tak jak to ma miejsce na terenie całej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Z takim też wnioskiem do władz miasta wystąpił Jakub Blicharczyk, radny miejski. W odpowiedzi prezydent Jacek Wiśniewski zapowiedział interwencję w tej sprawie u zarządcy drogi przy bramie do PZL, czyli Starostwa Powiatowego w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.