Szukają świadków potrącenia staruszki na Staffa

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci proszą o zgłaszanie się świadków wypadku drogowego, do którego doszło 26.07 na ulicy Staffa. Chodzi o zdarzenie, w którym ranna została 82-letnia kobieta.

Ze wstępnych ustaleń mieleckiej policji wynika, że 82-latka chcąc przejść na drugą stronę ulicy Staffa, na wysokości bloku nr 4a, schodziła z chodnika na jezdnię. W tym momencie potrącił ją zielony bus. Staruszka doznała obrażeń i trafiła do szpitala.
Zeznania świadków tego zdarzania pomogą w ustaleniu jego dokładnych okoliczności. Każdego kto posiada wiedzę na ten temat, prosi się o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego komendy policji w Mielcu. Można to zrobić osobiście bądź zadzwonić pod nr 47 82 273 34.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.