Pijana matka przewoziła samochodem trzyletniego synka. Zatrzymano ją w Mielcu

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Mieleccy policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 24-latce, która po pijanemu przewoziła samochodem swoje trzyletnie dziecko. Dodatkowo nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz odpowie za to przed sądem.   

Wczoraj (04.03), przed godziną 22 dyżurny mieleckiej policji otrzymał zgłoszenie o kierującej audi, która przyjechała na stację paliw i może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Przewoziła synka

Kobieta zatankowała samochód, zapłaciła za paliwo, po czym odjechała.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali zgłoszone audi na ulicy Witosa w Mielcu. Za kierownicą siedziała mieszkanka powiatu niżańskiego.

Kobieta przewoziła w pojeździe swojego 3-letniego synka. Jak oświadczyła funkcjonariuszom, wracała właśnie od swojej znajomej z Dębicy.

Grozi jej więzienie

Mundurowi potwierdzili podejrzenia. Kobieta miała w organizmie blisko półtora promila alkoholu.

Okazało się, że 24-latka nie posiada również uprawnień do kierowania pojazdami.

Dziecko przekazano pod opiekę najbliższych. Jego matka odpowie teraz za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień. Grozi jej do trzech lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.