Gdzie jest Patryk Rączka z Woli Mieleckiej?

Gdzie jest Patryk Rączka z Woli Mieleckiej?

Policjanci szukają mieszkańca Woli Mieleckiej. 16-letni Patryk Rączka wyszedł z domu w poniedziałek (16.08) rano i ślad po nim zaginął.

Z informacji mundurowych wynika, że Patryk Rączka opuścił miejsce zamieszkania około godziny 7. Odjechał rowerem górskim marki Kands, nie informując nikogo z rodziny dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił.
Rysopis zaginionego: wzrost 176-180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy niebieskie. Miał na sobie: bluzę z kapturem, krótkie spodenki koloru czarnego i buty typu adidas.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat pobytu zaginionego nastolatka, prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym komendy policji w Mielcu. Można też dzwonić pod numery telefonu: 47 82 273 26, 47 82 273 10 lub 112.

Aktualizacja, 19 sierpnia 2021 rok, godz. 19 – chłopiec wrócił do domu.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.