Dzielnicowy z komisariatu w Tuszowie Narodowym złapał złodziei [FOTO]

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Szybkie działanie jednego z policjantów w Tuszowie Narodowym doprowadziło do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży samochodu i rury przepustowej.

Sprawców kradzieży na terenie gminy Padew Narodowy ustalił aspirant sztabowy Grzegorz Polek, dzielnicowy Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym. Następnie udał się pod adres jednego z nich, gdzie na podwórku znalazł rurę, która zniknęła z terenu jednej z firm w miejscowości Przykop.
Dzielnicowy z komisariatu w Tuszowie Narodowym złapał złodziei [FOTO]

Na posesji natknął się również na schowany w zaroślach, za budynkiem gospodarczym, samochód marki Mercedes wraz z narzędziami warsztatowymi.

Dzielnicowy z komisariatu w Tuszowie Narodowym złapał złodziei [FOTO]
Zdjęcia: KPP Mielec.

W toku dalszych czynności okazało się, że pojazd ten skradziono w grudniu 2022 r0ku. Zniknął on z terenu prywatnej posesji jednej z miejscowości gminy Padew Narodowa.
Sprawcami kradzież okazali się dwaj mężczyźni w wieku 25 i 27 l. W trakcie przesłuchania obaj przyznali się do winy, grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.