Karne i gol samobójczy – bolesna porażka w Szczecinie

Wielkie emocje w Białymstoku. Mateusz Mak ratuje remis

Mimo niezłej gry piłkarze Stali wysoko przegrali dziś wyjazdowy mecz w Szczecinie. Wydawało się, że nie będzie źle, szczególnie że do 50. minuty mielczanie prowadzili 0-1.

Bramkę dla FKS zdobył Grzegorz Tomasiewicz. Filigranowy pomocnik w 34. minucie sprytnie wykorzystał nieporozumienie obrońców Pogoni.

Potem w Szczecinie było coraz gorzej. Ostatecznie gospodarze, między innymi po dwóch rzutach karnych i golu samobójczym, wygrali 4:1.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na swoim stadionie z Górnikiem Łęczna. Spotkanie to odbędzie się w piątek (27.08), start o godzinie 18:00.